Video Bijbelse theologie over opwekking – Lezing (1) Tim Keller | 15 juli 2014 Deel 1 van de lezing "Bijbelse theologie over opwekking" die gehouden is door Tim Keller.
Video Waarom zou je geloven dat Jezus God is? Mika Edmondson | 17 december 2020 Het is een wonderlijke realiteit te weten dat, in Christus, we een God hebben die bereid was om onder ons, te midden van Zijn volk te leven.
Artikel Advent tijdens een wereldwijde pandemie David Mathis | 11 december 2020 Advent kijkt de duisternis recht in de ogen en geeft deze grote belofte voor ons seizoen van wachten: de duisternis zal het licht niet overwinnen.
Video Een Bijbelse duiding van techniek Prof. dr. H. (Henk) Jochemsen | 17 augustus 2017 Hoe gaan wij op een christelijke manier om met techniek? Het gaat in deze video over een Bijbelse duiding van techniek.