Video Reformatorisch, maar hoe ben je van binnen? Antony Simon | 17 december 2014 'Je kunt wel een orthodoxie hebben en heel je leer kloppend maar als je leven niet op Christus gericht is, als je niet voor alles naar Jezus kijkt, dan wordt het een dode religie.'
Video Soli Deo Gloria | Reformatie Symposium ’17 Redactie Geloofstoerusting | 23 oktober 2017 Wat heeft de reformatie van 500 jaar geleden ons nu te zeggen?
Video Wat geloven we over de Heilige Geest? Mark Dever | 14 augustus 2013 Christenen geloven in de Drie-enige God, Vader, Zoon en Heilige Geest. Als het over deze laatste Persoon gaat, wat geloven christenen dan? Wat geloven we over de Heilige Geest?
Video ‘Er zijn veel mensen calvinist die toch niet gereformeerd zijn’ Voddie Baucham | 18 september 2018 Daarom is het volgens mij erg belangrijk, vooral voor de jongere mensen die kennismaken met de gereformeerde theologie, om een beter en duidelijker begrip te hebben van wat het betekent om gereformeerd te zijn.