Artikel Mijn heimwee verdronken? Gerco Guijt | 15 maart 2018 We hebben er samen even over gepraat, toen we een kleine, eenvoudige Bijbelstudie met elkaar hadden. Hij vroeg of ik ook (zoals Paulus het zegt) ‘de begeerte heb om heen te gaan’. Anders geformuleerd: ‘Wat als je nu op dit moment bij Christus zou mogen zijn? Ja of nee?’
Video Gods heerlijkheid in het oordeel dr. R.C. Sproul | 26 juli 2018 Dit Woord zegt mij dat de dag zal komen waarop ik me zo druk maak over de glorie van God en van Jezus, dat ik in staat zal zijn om me te verheugen in Zijn oordeel.
Video Het leven hierna dr. P.J. (Paul) Visser | 5 november 2018 Wat ziet God als Hij naar jouw leven kijkt? Wat staat er opgeschreven? (...) Misschien denk je niet iedere dag aan de wederkomst, maar - zoals Van Ruler al zei - gelovigen zijn wel mensen met een binnenpretje.
Artikel 4 manieren waarop jongeren voor méér leven Jaquelle Ferris | 3 december 2018 Jongere, wil je leven? Ik bedoel, écht leven. Niet het soort passief leven dat niet leeft. Maar wil je dat je leven er werkelijk toe doet? Wil je nu leven als een manier om te investeren in je toekomstige 'ik'? Leef dan voor iets dat groter is dan jezelf.