Video Bijbel: de tijd van toen en nu Jan Rein de Wit | 26 maart 2013 De Heere Jezus leefde in een heel andere cultuur dan onze cultuur in het Westen van Europa in de 21e eeuw. Betekent dat de Bijbel een cultuurgebonden-boek is?
Artikel Hoe werkt een evangeliebeweging? Tim Keller | 6 maart 2020 Hoe ziet een evangeliebeweging er praktisch uit? En waarom zijn de drie elementen van gecontextualiseerde theologie van het evangelie, gemeentestichting over kerkmuren heen, en gespecialiseerde evangeliebedieningen nodig willen we evangeliebeweging aan het werk zien?
Video Een nieuwe generatie: jong, onstuimig en gereformeerd ds. M.K. (Marco) de Wilde | 26 april 2018 Hoe bereik je de komende generatie? Iemand schreef eens terecht: Door jonge mensen God te laten zien.
Video Christendom relevant voor hedendaagse cultuur? Tim Keller | 31 augustus 2014 Christenen zouden het zout en het licht moeten zijn in deze wereld. Wat willen deze voorbeelden duidelijk maken?