Video Ik redeneer alles van het geloof weg, wat nu? Ev. J.W.N. (Jan) van Dooijeweert | 20 augustus 2017 Evangelist Jan van Dooijeweert maakt in deze video duidelijk (aan de hand van een voorbeeld met een horloge) dat het belangrijk is om met je verstandelijk redeneren rechtstreeks naar God toe te gaan: 'Ga met jouw redeneren naar God toe, gewoon zoals je bent.' Bekijk de video!
Video Christus volgen Ds. A.S. (Steven) Middelkoop | 7 februari 2023 Wat betekent het om Christus te volgen? Ds. Middelkoop bespreekt dit thema aan de hand van 1 Petrus 5 waarin de jongere wordt opgeroepen om nederig te zijn ten opzichte van ouderen en tegelijkertijd weerstand te bieden tegen de boze. Hoe ziet jouw navolging van Christus er concreet uit?
Video Waarom maakt het christenen niet uit dat ze zondigen? Alistair Begg, dr. R.C. Sproul | 29 september 2018 God is genadig en geduldig in het stap voor stap corrigeren van ons. Dat is een van de mooie dingen van voortgaande heiliging, want als Hij het in een keer zou doen, dan zouden we nu dood zijn.
Video Verspil je leven niet! dr. John Piper | 3 april 2014 Wat heel verdrietig is, is dat er honderden mensen zijn die niet willen dat hun leven een verschil maakt. Alles wat jullie willen is leuk gevonden worden.