Video De theologie van het kruis en mank lopen Tim Keller | 19 februari 2014 "God betaalt niet slechts voor onze zonden aan het kruis; het kruis is de weg waarin Hij ons helpt. (...) Alle christenen die ware vreugde hebben, lopen ook mank. Je danst, maar je loopt mank. Je bent gebroken voordat je weer heel gemaakt wordt."
Video Kies God’s kant tegen jezelf Charles Leiter | 17 juni 2014 Je hele leven geef je God de schuld van jouw zonden! Als je ooit op het punt komt dat je jezelf de schuld geeft van je zonden, dan word je gered. Zo eenvoudig is het.
Video Je moet Jezus aannemen dr. Gert van den Brink | 27 mei 2015 Is het wel goed gereformeerd en Bijbels om te spreken over het 'aannemen van Jezus'? Getuigt zo een uitspraak van arminianisme? Ds. G.A. van den Brink gaat in op de (on)terechte kritiek op deze zegswijze.
Video ‘Heb ik vruchten van geloof?’ dr. Gert van den Brink | 22 juli 2022 Het geloof heeft z'n vruchten. Uiteraard. Het geloof is de boom en daar komen vruchten aan. Cruciaal dat je die twee niet met elkaar verward!