Video De wereldwijde vloed: mythe of oergeschiedenis? Tjarko Evenboer | 28 oktober 2013 Tjarko gaat in deze lezing in op de wereldwijde vloed. Is dit daadwerkelijke geschiedenis of een mythe en heeft de vloed zoals in de Bijbel verwoord dus niet plaatsgevonden?
Video Biologische argumenten voor evolutie Ruben Jorritsma | 28 oktober 2013 Ruben bespreekt welke biologische argumenten er zijn voor evolutie en hoe je daar als creationist tegen aan kijkt. Zeer waardevol en interessant. Deze boodschap is gefilmd bij een avond van geloofjijhet.com en is in tegenstelling tot andere video's van deze conferentie wél Nederlandstalig.
Video Het Evangelie betuigen prof. dr. W. (Wim) van Vlastuin | 12 februari 2018 Het christelijke geloof gaat niet alleen om de persoonlijke bekering van een mens, maar ook een wereldwijze visie op het leven.
Video Er zijn goede argumenten voor het bestaan van God dr. Rik Peels | 12 juli 2015 Eigenlijk is het niet nodig om het bestaan van God te beargumenteren. Zonder bewijs en argumenten is het namelijk ook redelijk, om in God te geloven. Dat neemt niet weg dat er goede argumenten zijn. Rik Peels noemt er in deze video een paar.