Video Een nieuw gebod: liefde voor God en elkaar Marcel Vroegop | 26 februari 2014 Maar de vraag is: 'Waar lijk je in geestelijk opzicht het meeste op?' 'Ben je een katje of ben je een varken?'
Video De kerk van vandaag heeft een missie! André Meulmeester | 14 oktober 2017 De kerk van vandaag heeft een missie zoals Jezus een missie heeft.
Video ‘Zal er straks niemand uit mijn gemeente behouden zijn?’ dr. Gert van den Brink | 21 juni 2023 'Ik zit in een kerk waar het geloof als een ding wordt gezien. U zei dat geloven als daad onmisbaar is om zalig te worden. Betekent dit dat er straks niemand uit mijn gemeente behouden zal zijn?'
Video Beoordeel de ander … in liefde! dr. Gert van den Brink | 12 april 2018 "In veel gemeenten is er geen duidelijke grens tussen degenen die binnen zijn en die buiten zijn. Het is niet helder wie er wel en wie er niet in waarheid bij de gemeente behoren."