Artikel Vijf stappen om tot de kern van een bijbelgedeelte te komen Robert Kinney | 10 mei 2021 Ik heb geen toverformule. Maar ik denk wel dat er een handvol dingen zijn die je in de tekst kunt proberen terug te vinden en die je zullen helpen om tot de kern te komen, waar in de Bijbel die tekst ook staat.
Artikel Wie? Maartje Lamberink-Kok | 12 februari 2021 Wie heeft de zekerheid uit het Woord gehaald Wie heeft haar naar twijfel vertaald Wie heeft gezegd dat het niet zomaar voor mij kan zijn Wie maakt de genade van God zo klein
Artikel Oost, west, ik heb het wéér verpest Gerco Guijt | 26 november 2019 Als ik eerlijk ben, merkte ik dat ik verder bij Vader vandaan was. Niet, dat Hij niet aanwezig was in Kroatië. Immers: ‘Op bergen en in dalen, ja, overal is God!’ Het lag ook helemaal niet aan Vader. Het lag aan mezelf.
Evenement Zing de HEERE een nieuw lied! | Singin door Geloofstoerusting Redactie | 11 januari 2018 De eerste avond van Geloofstoerusting in het nieuwe jaar. We gaan de hele avond veel zingen en Bijbellezen.