Artikel C.S. Lewis over het Coronavirus Matt Smethurst | 14 maart 2020 Het is inmiddels duidelijk dat Covid-19 een dodelijke pandemie is die wereldwijd ernstige gevolgen heeft. Alle nodige voorzorgsmaatregelen moeten worden genomen. Maar de woorden die C.S. Lewis 72 jaar geleden schreef zijn ook nu nog relevant. Je hoeft voor “atoombom” alleen maar “coronavirus” in te vullen.
Artikel Is mijn lijden zinloos? Vaneetha Rendall Risner | 23 mei 2019 Als iemand die tegenspoed heeft doorstaan, is het mijn grootste troost te weten dat God soeverein is. Hij heeft al mijn beproevingen voorbestemd, en daarom heeft mijn lijden een doel.
Video Getuigen in een gevangenis (Sudan) Petr Jasek | 12 november 2018 Als kerk komen we steeds meer in de marge. Is het verlies wanneer de druk op het christelijk getuigenis binnen het publieke domein groter wordt, of biedt het juist kansen?