In elk tijdperk zijn er aanvallen op de betrouwbaarheid van de Bijbel. Deze zorgen er vaak voor dat gelovigen gaan twijfelen aan de gezaghebbende rol van de Schrift in ons leven, de kerk en de wereld.
Deze conferentie heeft als doel christelijke leiders aan te moedigen in het vertrouwen in de betrouwbaarheid en het gezag van Gods Woord. Zodat we het trouw zullen verkondigen tot opbouw van onze gemeenten.
We willen dit doen door een overzicht te geven van de geschiedenis van de Bijbel, de betrouwbaarheid van de Bijbel zowel historisch als theologisch aan te tonen, en bepaalde tegenargumenten te beantwoorden.
De conferentie van dit jaar is een samenwerking tussen Tyndale Theological Seminary, Geloofstoerusting, TGC Nederland/Vlaanderen, Scribes & Scriptures, 9Marks en DesiringGod.
Meer informatie over deze Engelstalige conferentie: predikersenleiders.nl