Video Jouw leven als een touw Francis Chan | 9 maart 2013 Welke dingen doe jij in je leven? Waarvan zeg je achteraf,... ik heb er spijt van óf wat een verspilling!
Video Wandelen of weglopen? ds. A.A.F. (Alfred) van de Weg | 13 november 2017 Henoch wandelde met God. Adam vluchtte voor God. Wat is het geheim van een wandel met God? Zijn we niet allemaal weglopers van God?
Artikel Ergens vandaan geroepen én ergens toe geroepen zijn Erik Raymond | 14 november 2017 Dit is een enorme omkering. We kunnen geen groter contrast genieten dan bevrijdt te worden van het koninkrijk van de duisternis en overgezet te worden in het koninkrijk van het licht. Maar we moeten niet alleen opmerken dat er een verandering van status is, maar ook een verandering van natuur