Artikel Zeven leugens die christelijke studenten zichzelf wijsmaken Moses Y. Lee | 26 oktober 2020 Ik weet niet hoe het komt of wanneer het precies gebeurd is, maar ik heb in mijn studententijd veel leugens over het christelijk geloof opgepikt, leugens waar ik jaren over deed om ze te herkennen en me ervan te bekeren. Welke leugens geloof jij?
Artikel Heb jij jouw talent begraven? Jon Bloom | 3 oktober 2018 Je hebt talenten gekregen. Die worden zeer op prijs gesteld door de Heere. Wat ben je met ze aan het doen? Laat deze vraag je ontnuchteren en bevrijden.
Video Hoe deel jij jouw leven met anderen? Theo Visser | 12 mei 2018 Hoe vind jij het om op te trekken met mensen die heel anders zijn dan jij bent?
Video Liever alleen met je iPhone dan met God? Tim Conway | 29 mei 2013 Vrijwel iedereen heeft een telefoon in z'n broekzak of in haar handtas zitten. Weet je, het is erg lastig om berouw te tonen of ernstig te zijn met God terwijl je telefoon piept of afgaat. Er zijn tijden waarop je de computer moet uitschakelen of je telefoon moet uitzetten.