Evenement Hoe kan ik geloven? – Toerustingsavond in Rijssen Redactie | 27 oktober 2022 Een toerustingsavond voor jong & oud. Van harte welkom!
Video Wat is geloof? Bob Jennings | 7 mei 2018 Geloven is: wanhopig afzien van jezelf en zien op Christus. Geloven is dan ook geen eigen verdienste, maar een volledig vertrouwen op Christus. Je wordt niet gered door gevoel, maar door geloof alleen!
Video Niet door gevoel, maar door geloof Don Johnson | 7 oktober 2013 Prediker Don Johnson gaat in deze video in op het leven door het geloof.
Video ‘Ik voel onwil in mij; wat nu?’ dr. Gert van den Brink | 5 april 2023 'Wat als je Jezus niet wilt zien?' De taak van de prediker en het doel van de prediking is niet om in te zoomen op jouw onwil, maar het verlangen te wekken door het evangelie dat je Christus wílt zien.