Evenement Woorden om te leven – Jongerenavond in Barendrecht Redactie | 25 mei 2023 We zien er naar uit om je op de jongerenavond van Geloofstoerusting te ontmoeten!
Video Onbekeerd: de (on)gewoonste zaak van de wereld! ds. F. (Floris) van Binsbergen | 8 april 2015 'Zij vinden het heel normaal dat je de intense liefde van God niet beantwoordt en dat je God daar ook nog verantwoordelijk voor houdt. Gezien Zijn liefde is dat de ongewoonste zaak van de wereld.'
Video Mag je vanaf vandaag geloven? ds. A. (Arie) Simons | 12 juni 2023 Tijdens een jongerenavond op Urk sprak dominee Simons over het thema 'Niet te geloven'. Eén van de jongeren tijdens de avond twijfelde of je geloven mag als dat verlangen in je opkomt. Hoe zit dat?
Video Hoe weet ik of mijn bekering oprecht is? dr. John Piper | 20 januari 2013 In deze video legt John Piper uit hoe je kunt weten of je bekering wel echt is. "Het antwoord op die vraag vind je vaak niet met een zielsbevredigend antwoord," zegt hij hierover. Bekijk de video!