Video Heerlijk Evangelie (2) dr. Gert van den Brink | 31 oktober 2016 De vreugde van het Evangelie. Een goede boodschap. De Bijbel is nog wat anders dan het Evangelie. We moeten kijken hoe dat in de Bijbel voorkomt.
Video Zoek de HEERE nú! Ds. A.S. (Steven) Middelkoop | 26 juni 2018 Van wat Jezus je aanbiedt, daar moet je het van hebben. Wie je ook bent, wat je afkomst ook is, een ieder die gelooft in de Zoon van God wordt door God gerechtvaardigd.
Video Niet alleen voor anderen, maar ook voor mij! dr. Gert van den Brink | 2 maart 2024 Niet alle mensen worden gered. Die indringende werkelijkheid moet ons brengen tot de vraag: ‘Hoe kan ik zalig worden?’ Het aloude antwoord is: door het geloof in Christus. Als je dat hoort, zeg je hopelijk: ‘Als dat zo is, dan wil ik geloven!’
Video Hoe kun je gered worden? Kevin DeYoung | 27 maart 2014 Er is in dit leven of in het volgende leven geen belangrijkere vraag dan deze vraag: "Wat moet ik doen om gered te worden?" Deze vraag werd al eens door een cipier gesteld aan Paulus. Paulus antwoord: "Geloof in de Heere Jezus Christus en u zult gered worden, u en uw huis."