Video Een man in een put BlueFishTV | 2 februari 2013 Een mooie video die illustreert wat nu het cruciale verschil is tussen het Evangelie en de diverse andere wereldgodsdiensten.
Video Ik ben de Opstanding en het Leven ds. K. (Krijn) Hak | 6 december 2013 Jezus zegt: Ik ben de Opstanding en het Leven (Joh. 11:25).
Video Waarom was het voor Christus, de Verlosser, nodig om te sterven Mark Dever | 7 maart 2018 Om jou te verlossen van de straf die je terecht zou verdienen. Hij nam de straf op zich, als Plaatsvervanger voor jou!
Video Ben je al gered? (Titanic) Marcel Vroegop | 3 juli 2013 In het komen tot Jezus zijn er zovelen die treuzelen en twijfelen. (...) Terwijl we in doodsgevaar zijn zolang we zonder Jezus Christus zijn.