Wanneer we als mens hoop hebben, zien we door de crisis heen een doel, een uitzicht. Dat is wat nu vaak ontbreekt, een realistisch perspectief waar we op hopen. We voelen allemaal wel aan dat een vaccin niet datgene is wat ons verlangen kan stillen. Bekijk deze boodschap over het vinden van hoop!
Video Bedrieg ik mij niet? (tijdgeloof) dr. Gert van den Brink | 27 oktober 2023 Door geloof alleen worden wij gered. Maar is mijn geloof wel echt? Bedrieg ik mij niet?
Video ‘Hoe kom ik van de weerstand af tegen de oproep tot geloof?’ dr. Gert van den Brink | 2 augustus 2023 Je krijgt bij deze vraag de indruk dat iemand de ervaring heeft dat de oproep tot geloof het 11e gebod is, maar dat is natuurlijk niet zo. De oproep tot geloof wil jij bevrijden!
Video 6. Volharding en zekerheid dr. Gert van den Brink | 3 september 2022 Alle oorzaken van het geloof (uitverkiezing, de dood van Christus, wedergeboorte en Gods bewaring) blijken het fundament te zijn voor onze zekerheid. Met een indrukwekkend appèl om te leven bij de Dordtse belijdenis sluit dr. Gert van den Brink de lezingenserie af.
Video Geloof en gevoel ds. C. Bos | 30 juli 2018 Wat is het verschil tussen het geloof en het gevoel? En welke rol zouden beiden moeten spelen als het gaat om de zaken van Gods Koninkrijk?