Artikel Kan iedere christen een goede theoloog worden? dr. R. Carlton Wynne | 14 maart 2018 De christelijke kennis neemt nu toe, en al snel sprankelt de uitspraak van Johannes de Dopers in Johannes 1:29 (Zie, het Lam van God, dat de zonde der wereld wegneemt) met hernieuwde heerlijkheid van de pagina.
Artikel Is het wetticisme of juist geestelijke discipline? Sarah Walton | 16 augustus 2021 We hebben één leven, één race, één kans. Hoe we onze tijd doorbrengen weerspiegelt in grote mate waar we waarde aan hechten. (...) Laat de angst voor wetticisme je niet beroven van de vrucht die een regelmatige wandel met God oplevert.
Video Bijbellezen – hoe doe je dat? Ilanah Pruis, Laurens Pruis, Ruard Ophoff | 8 juni 2021 In deze aflevering van Godgericht in gesprek gaat het over bijbellezen. Wat geloven wij over de Bijbel en waarom is dit belangrijk? En hoe lees je de Bijbel op zo’n manier dat je God beter leert kennen en Zijn Woord daadwerkelijk invloed heeft op jouw leven?
Video De Messiasverwachting in Jesaja prof. dr. Gert Kwakkel | 31 december 2013 In het christendom wordt veel waarde aan het Bijbelboek Jesaja toegekend.