Video Het Evangelie delen is makkelijker dan we denken Voddie Baucham | 11 december 2019 Helaas zijn we geneigd over evangelisatie te denken in termen van onze bekwaamheid om discussies te winnen, anderen te overtuigen, mensen te manipuleren en tot bepaalde reacties te brengen. Dat is onze taak niet. Onze taak is het Evangelie uit te leggen.
Video Welk christelijk boek (naast de Bijbel) zou je aan een scepticus geven? Sam Allberry | 27 oktober 2020 Er zijn twee boeken die ik op het moment erg graag aan skeptici zou geven.
Video Historische betrouwbaarheid van de Bijbel Ruben Jorritsma | 9 maart 2018 Een geweldige lezing over de historische betrouwbaarheid van de Bijbel door Ruben Jorritsma van Stichting Apologica
Video Wat nu als ik in Bagdad geboren was? dr. Gert van den Brink | 12 februari 2013 Is het geloven in de Bijbel als Woord van God op waarheid gebaseerd of is het enkel het resultaat van een bepaalde omgeving & opvoeding?