Video Ben je vrij of slaaf? Redactie Geloofstoerusting | 20 maart 2014 "Kan een Mens met gaten in beide handen Zijn handen ooit vol hebben?"
Video Waarom prediking centraal moet staan Voddie Baucham | 7 januari 2020 Wij aanbidden de God Die spreekt, de God Die gesproken heeft, en de God Die dat spreken bewaard heeft in de Bijbel. Daarom staat de prediking centraal in de opdracht van de gemeente.
Artikel Met één muisklik breng je leven of dood Gertjan de Jong | 13 december 2018 Muisklikken kunnen leiden tot gruwelijk leed. Jouw en mijn muisklikken doen ertoe. Met jouw ‘klikgedrag’ bewandel je een pad. Een pad dat naar meer leven leidt, of een pad dat leidt naar dood en vernieling. De Amerikaanse voorganger David Mathis vergelijkt klikken met ‘stemmen’.
Video De juiste grondhouding is cruciaal tijdens het bijbellezen prof.dr. H. (Henk) van den Belt | 16 oktober 2021 Bij het lezen van de Schrift zet het besef dat de Heilige tot ons spreekt de toon. Daarbij past de houding van diep ontzag.