Artikel ‘Ik ben een hypocriet en besef het niet eens!’ Trevin Wax | 12 oktober 2018 Niemand vind het leuk om te denken dat hij een hypocriet is. Daarom stellen we ons bij hypocrisie hele erge dingen voor en verklaren onszelf vervolgens onschuldig. 'Wij zijn gelukkig niet zoals hen!'
Video HEERE, … wijst U mij de weg? Jurjen ten Brinke | 12 april 2018 Wat te doen als je van alles te vragen hebt, maar het antwoord soms lijkt uit te blijven?
Video Welke hoop houdt het eeuwige leven voor ons in? Tim Keller | 20 januari 2014 Wat maakt de hoop op het eeuwige leven als christen voor een verschil als gelovige? En wat betekent deze hoop dan precies?
Video Wat je kunt leren van motorrijden Jurjen ten Brinke | 22 februari 2019 In eerste instantie is de overeenkomst tussen motorrijden en geloven niet echt een vanzelfsprekende. Toch kunnen we voor het geloofsleven een aantal lessen trekken uit het motorrijden.